Extremum

Imprezy ekstremalne

Extremum - imprezy ekstremalne

Organizacja imprez ekstremalnych wymaga profesjonalnego zespołu, tym bardziej wtedy, gdy skala wyzwań jest tak wysoka jak w Selekcji, Kaszubskim Kaprze, Zdobywcach, czy Kryptonimie Kotlina.

Profesjonalny zespół

  • Nasz zespół obsługujący ekstremalne wyzwania to grupa 25-30 instruktorów.
  • Znamy się od wielu lat a zaczynaliśmy, prawie wszyscy, w jednostkach specjalnych.
  • W naszym składzie nie ma przypadkowych ludzi – są tylko niezawodni profesjonaliści.

Dużą część stanowią instruktorzy Systemu Combat 56, instruktorzy GOPR-u, instruktorzy wodni, ratownicy medyczni. W naszym sprawdzonym gronie zawodowców nie brakuje też lekarzy czy psychologa.

Nietuzinkowe pomysły

Fabuły ekstremalnych przedsięwzięć tworzymy na podstawie własnych przeżyć i doświadczeń, które są dla nas najlepszą inspiracją.
W Selekcji, Zdobywcach czy programie Kryptonim Kotlina można doszukać się chociażby fragmentów ćwiczeń Kaskada czy operacji Ośmiornica, w których kiedyś sami braliśmy udział.

Praca nad scenariuszem jest podobna do planowania operacji specjalnych, co sprawia, że często odbija się na nim doświadczenie Arkadiusza Kupsa.

Z żelazną konsekwencją wciela swoje pomysły w życie kierując zespołem, który z wielką precyzją realizuje najdziwniejsze pomysły. Efektem są ekstremalne imprezy, które przyciągają swoim specyficznym klimatem i niebywałą autentycznością, dzięki czemu kojarzą je wszyscy.